16.10.2012 01:15

Fakturujte zdarma!

Faktura je jedním z nejčastějších dokladů, které drobní živnostníci a prodejci vystavují. Každý živnostník řeší vystavování faktur po svém, někdo faktury vystavuje prostřednictvím Excelu a vlastích tabulek, jiný má externí program, nebo dokonce vlastní účetní, která faktury vystavuje za něj. To všechno jsou možná řešení fakturace, z nichž některá jsou dělána vysloveně na koleně a jen pro jednorázové použití. Jinou možností je vystavovat faktury pomocí jednoduché internetové aplikace, která umožňuje tisk faktur odkudkoliv, kde máte připojení k internetu. Přesně takovou online aplikací je například Fakturaonline.cz.

Fakturaonline.cz je internetový nástroj pro tvorbu faktur, který ušetří váš čas a usnadní vám práci s fakturami. Prostřednictvím webového rozhraní snadno vyplníte potřebné údaje do faktury a fakturu během okamžiku vyexportujete ve formátu PDF. Nemusíte do vašeho počítače instalovat nebo stahovat žádné programy, stačí vám pouze připojení k internetu a vše vyřídíte prostřednictvím internetového prohlížeče.

Hlavní výhody online fakturace jsou:

  • pohodlný přístup odkudkoli prostřednictvím internetového prohlížeče,
  • fakturu vystavíte během pouhých dvou minut,
  • intuitivní uživatelské prostředí,
  • export faktury do uzamčeného formátu PDF,
  • možnost vystavování proforma faktur,
  • týden pro používání zdarma,
  • nízká cena oproti jiným řešením, již od 20,- Kč za měsíc bez dalších závazků,
  • online aplikaci FakturaOnline.cz využilo již více než 30 000 spokojených zákazníků.

S používáním fakturace zdarma ušetříte čas i peníze a navíc získáte možnost vystavovat faktury flexibilně ze svého počítače v kanceláři, ze svého notebooku, či z tabletu pod slunečníkem na pláži u moře. Zapomeňte na tabulky v Excelu a začněte efektivně využívat svůj čas s fakturami online a soustřeďte se na to co vám jde lépe.

—————

Zpět


Kontakt: Pro právo Projekty: Smlouvy zdarma, Vzory zdarma, Smlouvy a vzory, Výpověď - vzor, Vzor životopisu, Půjčky a dluhy, Rozvod manželství