21.09.2012 11:39

Elektronická výběrová řízení

Pořádáte aukce nebo výběrová řízení a chtěli byste k tomu mít kvalitní software, který vám ušetří náklady a papírování kolem výběrového řízení či aukcí? Pokud ano měli byste svoji pozornost věnovat softwaru pro výběrové řízení a aukce On-line B2B. On-line B2B výběrová řízení označovaná také jako e-aukce jsou ve skutečnosti interaktivním jednáním o ceně a ostatních dodavatelských podmínkách poptávaného kontraktu s několika potencionálními dodavateli najednou s využitím prostředí internetu a sofistikovaného softwaru. Systém lze použít jako vlastní software pro získání vlastních kontraktů stejně tak, jako provozovat a organizovat online výběrová řízení a aukce pro třetí subjekty.

Elektronické aukce a elektronická výběrová řízení

Hlavní výhodou při pořádání elektronické aukce je možnost dosažení nejnižší ceny a zapojení co největšího množství subjektů. Modul software B2B on-line elektronické aukce obsahuje modul pro samotnou zakázku včetně protokolů, účastníků, základních parametrů a dalších. V modulu účastníků řízení najdete jednoduché filtrování účastníků či rychlé náhledy všech účastníků. V modulu vyhlašovatel je přehledně zpracovaný seznam vyhlašovatelů aukce či zakázek. Samozřejmostí je nastavení multikriteriálního hodnocení aukce či výběrového řízení.

Elektronické aukce a elektronická výběrová řízení jsou velmi pohodlným způsobem řízení a zpracování zakázek a aukcí. S ušetřením papírování a automatickými procesy samozřejmě přichází úspora času a v konečném důsledku i peněz. Pro účastníky výběrových řízení či aukcí je také mnohem příjemnější vše moci vyřídit přes počítač bez rozsáhlého zasílání papírové dokumentace.

—————

Zpět


Kontakt: Pro právo Projekty: Smlouvy zdarma, Vzory zdarma, Smlouvy a vzory, Výpověď - vzor, Vzor životopisu, Půjčky a dluhy, Rozvod manželství