24.10.2012 02:31

Dřevostavby na klíč

Dřevostavby jsou moderním způsobem, jak získat kvalitní rychlé a levné bydlení ve vlastním domě. Hlavními výhodou dřevostaveb je především rychlost jejich výstavby. Dřevostavby na klíč jsou hotové nejdéle do šedesáti dnů od zahájení výstavby, pokud jde o větší projekty a pokud jde o standardní velikosti domů, pohybuje se rychlost stavby kolem čtyřiceti dnů ať už je vaším bydlištěm Praha či Olomouc. Mezi další výhody dřevostaveb patří jejich cena, která je oproti klasickým zděným domům nižší. V porovnání s klasickým domem jsou dřevostavby levná řešení.

Levné dřevostavby jsou realizovány podle přání zákazníků doslova na klíč. Dřevostavby na klíč v České republice nabízí na příklad společnost HP DOMY s.r.o. jejímž sídlem je Olomouc. Realizace levných dřevostaveb je však možná po celé Moravě a Čechách.

 

Dřevostavby jsou ekologickými domy, protože stavební materiál, kterým je především dřevo je obnovitelný a lokálně dostupný. Mezi výhody dřevostaveb na klíč patří také nízká energetická náročnost hotových domů. Informace o energetické náročnosti levných dřevostaveb najdete například na stránkách www.hpdomy.cz.

 

Je-li vaším bydlištěm Brno či Ostrava, mohly by vás inspirovat například dřevostavby Olomouc, které jsou v nabídce www.drevostavby-hpdomy.cz. Mnohé může překvapit vysoká trvanlivost dřevostaveb, která je dána i zárukou na konstrukci domu až v délce 30 ti let. Dřevostavba na klíč se také na rpvní pohled nikterak neliší od klasických domů. Vizuální rozdíl není poznatelný.

 

Dřevostavby patří k častým řešením bydlení ve vlastním domě a jsou čím dál oblíbenější. Málokdo chce dnes čekat na nový dům několik let a pak zápasit s popraskanými zdmi, nebo nestabilními základy. Tyhle všechny starosti u dřevostaveb odpadají. I za levnou dřevostavbu vám ručí dlouholetá záruka.

—————

Zpět


Kontakt: Pro právo Projekty: Smlouvy zdarma, Vzory zdarma, Smlouvy a vzory, Výpověď - vzor, Vzor životopisu, Půjčky a dluhy, Rozvod manželství