29.07.2013 23:56

Dřevěné masivní postele

Dřevěné postele z masivního dřeva patří mezi jedno z nejžádanějšího zboží v oblasti nábytku a vybavení domácnosti.  Češi si chyle zvykli na vyšší standard a proto požadují kvalitní nábytek zejména v oblastech, kde se dříve odbývali. Už nestačí mít obyčejnou postel s matrací, ale požadavky se stále zvyšují také na celkové provedení nábytku a použitý materiál. Právě to je důvodem, proč se v Česku rychle rozšiřuje trend oblíbenosti postelí z masivu.

Postele z masivu na českém trhu lze rozdělit podle kvality zejména podle výrobců. Dobré jméno mají dřevěné postele tradiční české rodinné firmy spime.cz. Nabídka postelí v obchodu spime.cz je opravdu široká, tak že si svoji postel vybere doslova každý. Hlavní výhodou je právě prodej postelí od českého výrobce. Dále také samozřejmě doprava zdarma.

Základní členění postelí z masivu spočívá v dělení na postele s čelem a bez čela. Masivní postele bez čela jsou variabilnější a lze je velmi snadno v bytě přesunout a nemuset přemýšlet, kde bude jejich čelo. Oproti tomu postele z masivu s čelem tvoří ideální doplnění celého prostoru i o estetický zážitek z dřevěné postele.

Další dělení postelí z masivu spočívá v úložném prostoru. V nabídce jsou dřevěné postele s úložným prostorem a dřevěné postele bez úložného prostoru. Samozřejmostí k vybrané posteli je také na e-shopu spime.cz možnost výběru matrace, přesně sedící na vaši dřevěnou postel.

—————

Zpět


Kontakt: Pro právo Projekty: Smlouvy zdarma, Vzory zdarma, Smlouvy a vzory, Výpověď - vzor, Vzor životopisu, Půjčky a dluhy, Rozvod manželství