11.12.2012 09:15

Daňové ráje

Daňové ráje jsou oblíbeným nástrojem v podnikání, který umožňuje úsporu v platbě daní tím, že přesunete své podnikání do daňového ráje - země, kde jsou velmi nízké daně a tím ušetříte značnou část zisku, který byste museli v České republice danit. Hlavní předností možnosti využití daňových rájů je jejich legálnost. Místo podnikání si totiž můžete zvolit sami, dle vlastního uvážení a stejně tak platí několik mezinárodních dohod zamezujících dvojí zdanění.

V Posledních letech se zvyšuje tlak na otevření daňových rájů a zamezení utajení o obchodních operacích u obchodních společností jako jsou offshore společnosti. Na druhé straně je potřeba vědět, že typy offshore společností mají dlouhou tradici a vždy byla poptávka i zájem ze strany politiků, aby takové společnosti mohli existovat.

 

Pokud uvažujete o využití daňového ráje či zřízení vlastní offshore společnosti vyplatí se vzít si na její zřízení poradce, tedy firmu, která se zřizováním offshore společností zabývá a orientuje se v aktuálních platných zákonech a mezinárodních dohodách. Využitím daňového ráje můžete ušetřit a zároveň skrýt své operace, před nejbližší konkurencí.

 

Spolehlivou společností v zakládání offshore společností je skupina INTERNATIONAL COMPANY SERVICES. Hlavními přednostmi je řízení společnosti britským managementem a rozsáhlé portfolio více než 6000 řízených společností po celém světě. Společnost INTERNATIONAL COMPANY SERVICES byla založena již v roce 1977, má tedy více než třicetileté zkušenosti v oboru zakládání offshore společností a specializaci na daňové ráje. Hlavními výhodami offshore společností jsou nulové daně, anonymní struktura majitelů a maximální snížení zásahů ze strany státu. Ve většině offshore společností nemusíte ani vést účetnictví či podávat daňové přiznání. Vše je legální a má oporu v anglosaském právu.

—————

Zpět


Kontakt: Pro právo Projekty: Smlouvy zdarma, Vzory zdarma, Smlouvy a vzory, Výpověď - vzor, Vzor životopisu, Půjčky a dluhy, Rozvod manželství