02.09.2014 17:24

Čištění fasád

Problém s městským vandalismem, mezi který patří černý výlep plakátů, samolepek a zejména graffiti, známe z českých měst každý. Tenhle nešvar se ovšem dlouhodobě nedaří vymýtit a proto je dobré být na případný „útok“ graffiti na fasádu vašeho domu, či budovy připraveni. Je důležité vědět, jak je možné zničení fasády domu předejít anebo jakým způsobem následně grafity z fasády odstranit, a to bez nutnosti opravovat celou fasádu, včetně graffiti nedotčených míst.

Předejít zničení fasády od graffiti se dá ochrannými antigraffiti nátěry, které snižují pórovitost omítky, a případné nastříkané graffiti jde následně snadno umýt. Výhodou antigraffiti nátěrů je také to, že se z nich snadněji odstraňují i další nečistoty, jako je například prach. Omítka se proto dá udržovat mnohem snadněji v čisté podobě.

Pokud již na fasádě graffiti máte, je třeba využít služeb specializované firmy, kterou je například společnost AXIOM REAL, spol. s r.o., kterou najdete na webových stránkách www.ars.cz. Společnost AXIOM REAL, spol. s r.o. provádí odstraňování graffiti v případě naléhavé situace již do 12 hodin od nahlášení. K odstraňování graffiti používá společnost nejmodernější technologie a garantuje neporušení fasády a úplné odstranění graffiti. Pokud se nepodaří graffiti zcela odstranit, zákazník za službu neplatí. Kromě následného odstraňování graffiti se společnost zabývá i již zmíněnými ochrannými nátěry.

Fasády samozřejmě nemusí být znečištěné pouze graffitii, ale často také prachem. Na čištění fasád od nečistot se používají metody tryskání a pískování, které jsou schválené i pro čištění fasád památek a historických budov přímo památkovým ústavem.

Společnost AXIOM REAL, spol. s r.o. má více než desetileté zkušenosti s čištěním fasád a proto dnes patří ke špičce svého oboru. Za dobu své existence provedla čištění fasád tisícům spokojených záakzníků.

—————

Zpět


Kontakt: Pro právo Projekty: Smlouvy zdarma, Vzory zdarma, Smlouvy a vzory, Výpověď - vzor, Vzor životopisu, Půjčky a dluhy, Rozvod manželství