22.03.2013 11:35

Bezpečnostní audity webů zdarma, antihacking

Bezpečnost na internetu je velkým tématem i v České republice. Před několika týdny jsme viděli, že napadení webových stránek není nic neobvyklého, prostřednictvím DDoS útoku se útočníkům podařilo odstavit zpravodajské portály, weby bank, telekomunikačních operátorů, ale i největší český portál Seznam.cz. Tyto útoky ovšem zdaleka nejsou jedinou hrozbou, která čeká na provozovatele webových stránek a internetových aplikací. Mnohem nebezpečnější, než dočasná nedostupnost webových stránek, je potenciální hrozba hackerského útoku, při kterém může dojít ke krádeži citlivých dat.

Možností jak se ochránit proti možnému napadení hackery je především prevence. Ideálním způsobem jak si ochránit vaše webové stránky nebo internetové aplikace je pravidelná kontrola. I když můžete mít své vlastní specialisty v IT oddělení, vyplatí se nechat si vaše webové aktivity zkontrolovat externími odborníky, kteří používají odlišné přístupy ke kontrole a správě webu a aplikací.

Specialistou na webový audit je společnost PRONETmedia, s.r.o., která se zabývá prováděním bezpečnostních auditů a kontrolou webových aplikací. V aktuální nabídce najdete bezpečnostní audit zdarma.

O bezpečnostní audit zdarma je možné požádat pro vaše webové stránky, internetovou aplikaci či e-shop. Pokud auditoři nenaleznou žádnou z kritických chyb, za provedený audit nic neplatíte. Pokud se však na vašem projektu nejde některá z kritických chyb,  bude vám audit naúčtován a samozřejmě doporučeno jakým způsobem si vaše projekty lépe zabezpečit.

—————

Zpět


Kontakt: Pro právo Projekty: Smlouvy zdarma, Vzory zdarma, Smlouvy a vzory, Výpověď - vzor, Vzor životopisu, Půjčky a dluhy, Rozvod manželství