11.05.2013 11:44

Autosklo Praha - výměna autoskla Praha

Výměna autoskla není nic co byste zvládli u svého auta opravit sami. Vyměnit autosklo není to samé, jako opravit prasklý řemen, či vyměnit svíčku či žárovku. Pro výměnu autoskla musíte navštívit specializovaný servis, kde vám odborníci autosklo vymění. Naštěstí specializované servisy na výměnu autoskal jsou dnes již v každém větším městě a to dokonce v samotných nákupních centrech. Můžete si tedy nechat vyměnit autosklo a zatím si v klidu nakoupit, či si zajít do multikina.

Specializovaným servisem pro výměnu autoskla je společnost Autosklo Express. Autosklo Express má své pobočky po celé České republice včetně největších měst Prahy, Brna, Ostravy a Plzně. A další města s opravnami autoskel budou přibývat.

 

Výhodou opraven Autosklo Express je především jejich vysoká specializace a kvalita pracovníků, kteří se specializují na hlavní činnost, kterou je oprava autoskel. Další z výhod je otevírací doba po sedm dní v týdnu včetně víkendů. Autosklo Praha nevyjímaje. Součástí nabízených služeb je i vyřízení pojistné události, kterou vyřídí autosklo Praha za vás. Autosklo Express je smluvním partnerem pojišťoven, takže každá oprava, kterou kryje pojištění je vyřízena zároveň.

 

Samozřejmostí je čistota pracoviště a rychlost výměny poškozeného autoskla za nové.

—————

Zpět


Kontakt: Pro právo Projekty: Smlouvy zdarma, Vzory zdarma, Smlouvy a vzory, Výpověď - vzor, Vzor životopisu, Půjčky a dluhy, Rozvod manželství