28.03.2014 21:33

Autobazar

Přemýšlíte o koupi nového vozu? Pokud ano, je možné, že váháte mezi ojetým a novým autem. Vždy je třeba si dobře zvážit, jaké jsou výhody při nákupu ojetého vozu, jaké jsou výhody při koupi vozu nového a na co si dát při koupi pozor.

Základní pravidlo při nákupu ojetého vozu zní, kupovat auto od důvěryhodné osoby. Nejlépe tedy od prověřeného autobazaru, nebo od dobrého známého. Ojeté vozy mají pro kupujícího nevýhodu, že nevíte, které skryté vady může ojeté auto mít. Právě pro případ skryté vady se vyplatí kupovat auto od důvěryhodné osoby.

Koupě nového auta je samozřejmě výrazně méně riziková, pokud jde o možnost poruchy, či závady. Nová auta navíc často slibují garanci několikaleté záruky a obvykle také pozáručního servisu. Samozřejmě koupě nového auta je oproti ojetému vozu výrazně dražší. Vždy si tedy musíte zvážit, zda vydáte více peněz a budete mít jistotu, že vám bude auto dobře sloužit, nebo výrazně ušetříte a koupíte si ojeté auto, do kterého v případě poruch budete muset vložit svoje peníze.

Pokud se poohlížíte po nákupu nového či ojetého auta zkuste například Auto Máca, kde najdete jak ojeté vozy, tak nové vozy značek ŠKODA, SEAT a FIAT. Prodej nových vozů Škoda je jednou z nejstarších činností společnosti. Samozřejmostí v autocentru Auto Máca je i multiznačkový autoservis. Výhodou je existence firmy od roku 1992. Máte tedy jistotu, že nekupujete od pochybného prodejce.

—————

Zpět


Kontakt: Pro právo Projekty: Smlouvy zdarma, Vzory zdarma, Smlouvy a vzory, Výpověď - vzor, Vzor životopisu, Půjčky a dluhy, Rozvod manželství